Naprzód Pininfarina Sintesi

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Pininfarina Sintesi

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Bodaj największe zainteresowanie na genewskim auto salonie wzbudził koncept, który widzisz właśnie na zdjęciu. Nie jest niczym dziwnym, że zawsze o jego projekt i konstrukcję dba ponoć najlepsze designerskie studio na świecie, renomowana Pininfarina.

Bodaj największe zainteresowanie na genewskim auto salonie wzbudził koncept, który widzisz właśnie na zdjęciu. Nie jest niczym dziwnym, że zawsze o jego projekt i konstrukcję dba ponoć najlepsze designerskie studio na świecie, renomowana Pininfarina. Pewnie każdy kto przechodził obok na chwilę się zatrzymał, aby podziwiać piękno tego dzieła.

Pininfarina Sintesi

Oczywiste jest, że auto od Pininfariny nie będzie się nigdy sprzedawać, jednak studio prezentuje swoje koncepty w Genewie co rok. I zawsze sa one warte podziwu. W roku 2004 był to model Nido a w roku 2005 Birdcage. Samochody tej firmy za każdym razem skierowane są na przyszłość i tym także odpowiadają ich kształty. Tak jak zewnętrzne i całe wnetrze. Niemniej jednak, model ten jest kompletny i ma dodatkowo bogato wyposażone funkcje bezpieczeństwa. Bardzo interesujące są drzwi auta. Są one zaprojektowane w wywrotnym stylu ala Lamborghini, ale tylne są wywrócone naprzeciw przednim. Wygląda to naprawdę egzotycznie.

Pininfarina Sintesi

W Sintesi znajdziesz minimum ostrych krawędzi. Wszystko jest ładnie zaokrąglone i okrągłe, jakby samochód był profilowany jakąś cieczą. Wnętrze posiada miejsce dla czterech osób. Kolejną fantazję znajdziesz pod maską. O napęd stara się wyłącznie elektro silnik. Ma moc 215 koni a przyspieszenie 0-100 km/h osiąga w 7.5 s. Prawda, że to niezwykłe? Sintesi jest stosunkowo małym samochodem. Jego wysokość można porównać z małym kabrioletem ~1 i jest o dużo mniejszy od kolejno BMW, a dokładnie ~2. Ale w każdym razie jest to miłe ożywienie znakomitego auto salonu w Genewie.

Pininfarina Sintesi

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Pininfarina Sintesi


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.