Naprzód Chevrolet Orlando MPV

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Chevrolet Orlando MPV

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Producent samochodów Chevrolet kontynuuje podbój Starego Kontynentu. Zaprezentował następne auto, który wyraźnie powinnno poprawić wyniki sprzedaży. Jest to siedmioosobowe MPV o nazwie Orlando.

Producent samochodów Chevrolet kontynuuje podbój Starego Kontynentu. Zaprezentował następne auto, który wyraźnie powinnno poprawić wyniki sprzedaży. Jest to siedmioosobowe MPV o nazwie Orlando. Upublicznione zostały fotografie konceptu i podstawowe informacje.

Chevrolet Orlando MPV

Pomimo że chodzi o MPV, jest to samochód niezwykle dynamiczny i sportowy. Jest to właściwie siedmioosobowy kuzyn Opla Zafiry. Spodobała się nam głównie potężna przednia maska i stylowe światła. Mowa jest wprawdzie tylko o koncepcie, ale według ostatnich informacji ostateczna wersja powinna wyglądać mniej więcej identycznie, także w Europie mogłaby cieszyć się powodzeniem. .Głównymi czynnikami sukcesu sprzedaży będą oczywiście cena i zmienność. Oficjlana prezentacja powinna odbyć się na targach samochodowych w Paryżu 2008. Według wszelkich informacji wewnątrz auta będzie wystarczająco miejsca nawet dla szóstego i siódmego podróżującego. Samochód jest zbudowny na platformie o długości 2760mm, i w przeciwieństwie do Zafiry jest to o 57 mm więcej.

Chevrolet Orlando MPV

Na razie niewiele wiadomo o silnikach, ale do dyspozycji będą benzynowe jednostki o pojemnościach skokowych 1.6, 1.8 i 2.0 litra. Oczywiście będzie również istniała możliwość, aby kupić auto z silnikiem diesel, gdyż bez tej wersji samochód w Europie nie ma większych szans na popularność. Od początku sprzedaży będzie dostępny cztreocylindrowy silnik o pojemności skokowej 2.0 litra, najwyższej mocy 150 koni i z momentem obrotowym 320 Nm. Z czasem doczekamy sie może nawet silniejszej wersji. Następnymi ważnymi czynnikami będą właściwości jazdy, co u auta pochodzącego z Ameryki, nie jest mocną stroną. Według szelkich informacji MPV, pod względem jakości jazdy, powinno być porównywalne ze swoimi konkurentami. Ukazała się jedna fotografia wnętrza, które wygląda bardzo sportowo, ale zarówno elegancko. Jakością materiałów producent także nie musí się dwa razy chwalić, ale na ten temat nie można powiedzieć jeszcze nic konkretnego. Chevrolet po prostu kontynuuje europejską ofensywę i po modelu Camara nowej generacji i jakościowemu SUV Captiva ma nastepnęgo asa w rękawie. Producent planuje do 2012 roku zwyższyć sprzedaż z aktualnych 440 tysięcy do miliona sztuk. Nie pozostaje nic innego tylko trzymać kciuki.

Chevrolet Orlando MPV

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Chevrolet Orlando MPV


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.