Naprzód Peugeot Prologue

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Peugeot Prologue

Ondřej Koníček | Aktualności, recenzje | Komentarzy: 0 |

Samochód na obrazkach obok to nowy koncept producenta Peugeot o nazwie Prologue. Jest to projekt nowego MPV o nazwie 3008, który wejdzie do oferty firmy w ciągu 2009 roku. Zapoznajmy się z pierwszymi informacjami.

Samochód na obrazkach obok to nowy koncept producenta Peugeot o nazwie Prologue. Jest to projekt nowego MPV o nazwie 3008, który wejdzie do oferty firmy w ciągu 2009 roku. Zapoznajmy się z pierwszymi informacjami.

Peugeot Prologue

Według wszelkich informacji produkcyjna wersja będzie praktycznie taka sama jak samochód na obrazkach obok. W związku z tym, że jest to MPV, jest to samochód zaskakująco dynamiczny i sportowy. Bardzo się nam podobały tylne światła w kształcie bumerangu, całkowicie przeszklony dach i masywan obudowa chłodnicy. Wnętrze i wiele szczegółów modelu 308, znajdzisz także w hatchbacku niższej średniej klasy. Peugeot obiecuje, że w aucie znajdzie się wiele innowacyjnych technologii, przestrzenne wnętrze i elegancki styl. Wnętrze powinnno zawierać nowy system skladania i podziału siedzeń, który umożliwi pasażerom ich łatwą regulację i dużo miejsca. Według wszelkich informacji również bagażnik powinien mieć wystarczająco miejsca.

Peugeot Prologue

Model 3008 to właściwie pierwsze MPV producenta samochodów Peugeot, który idzie śladem w ślad za odnoszącym sukcesy autem Citroenem Picasso. Do tej firmy Peugeot dostal się całkiem późno, można jednak przewidywać powodzenie sprzedaży, ponieważ ten typ samochodów jest obecnie bardzo popularny. Koncept był napędzany silnikiem o mocy 197 koni o którym Peugeot twierdzi, że produkuje jedynie 109 CO2 na 1 km jazdy. Podchodzimy do tej informacji bardzo sceptycznie, ale w każdym razie w ofercie znajduje się wiele silników na benzynę i olej napędowy. Z czasem pojawi się oczywiście hybrydowa wersja, która będzie łączyć jednostkę diesel i elektrosilnik. Peugeot 3008 wejdzie na rynek w ciągu 2009 roku, wstępna cena na razie nie została ustanowiona.

Peugeot Prologue

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Peugeot Prologue


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.